Основні параметри, на які необхідно дивитися при виборі ксенонової лампи

Як відомо, ксенонові продукти являються достатньо популярними та розповсюдженими продуктами на світовому ринку. І це зовсім не дивовижно. По-перше, вони випромінюють доволі яскраве світло. По-друге, здатні функціонувати у безперебійному режимі довий час. По-третє, здатні прикрашати зовнішній вигляд транспортного засобу. Але для того, щоб ксенонові лампи насправді виправдали сподівання автомобіліста, їх необхідно правильно підібрати. Саме цим ми і займемось у сьогоднішній статі.

Перш за все хотілося б розібратися із перевагами ксенонових продуктів.

Безумовно, тут слід виділити інтенсивність світіння. Якщо порівнювати ксенон із іншими продуктами, він здатен випромінювати у 2,5 рази більше світла. А це свідчить про те, що дорожнє полотна буде біль підсвіченим, що в свою чергу відобразиться на рівні відомості.

Також хотілось б сказати, що ксенонові лампи при правильному підборі не осліплюють інших учасників руху. А все потому, що випромінюють світло, доволі приблизне до натурального сонячного освітлення. Саме тому, ризик виникнення аварійної ситуації прирівнюються к нулю.

Для того щоб ксенон якісно функціонував у продовж довгого часу, доведеться використовувати блок розпалу. Цей пристрій буде забезпечувати необхідну напругу, а також зможе контролювати безперебійне функціонування лампи.

На що звертати увагу, під час вибору ксенону для авто?

Авжеж, для підбору підходящого продукту доведеться вивчити деяку інформацію.

По-перше, необхідно розібратися із цоколем лампи. У цьому випадку доведеться відштовхуватися від основного призначення освітлювального елементу. Наприклад, якщо річ йде по дальнє та ближнє світло, тут доведеться використовувати ксенонові лампи D1S.

Наступним фактором при виборі ксенону вважається кольорова температура. Вона буває від 3200 до 8000К. але якщо ви підбираєте лампи для головного світла, тоді віддавайте перевагу показникам 4200 або 5000К. Це найбільш сприятлива температура для людського ока. Вона не напружує очі, що в свою чергу дає можливість на протязі довгого часу керувати транспортним засобом у нічній час. Також це повністю виключає можливість осліплення інших учасників руху, що не призведе до виникнення ДТП.

Також при виборі ксенону потрібно розібратися із типом фари. Якщо в ній за дальнє та ближнє світло відповідають два елементи, тоді доведеться використовувати ксенон. А якщо річ йде про одну лампу, тоді можна сміливо монтувати біксенонові лампи.

Якщо ви бажаєте придбати якісні та надійні ксенонові лампи, тоді перейдіть на сайт спеціалізованого онлайн магазину, де представлений широкий вибір подібних продуктів від відомих виробників по доступній вартості.

Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *